Tento blog čerpá ze zdrojů blogu
http://carodejkycharmed-p3.blog.cz !

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!
Hlásneš?
(Kdykoli ráda oplatím,stačí napsat :)
↓↓↓

Jennifer Aniston → 1.kolo SONC
PhoebeQenQa → Black Eyed Peas - Imma Be →  7.kolo SONS
PhoebeQenQa - Přátelé → 7.kolo SONS
PhoebeQenQa → 4.kolo SONB
PhoebeQenQa - Rose McGowan → 4.kolo SONC
PhobeQenQa - Courteney Cox → 3.kolo SONC
PhoebeQenQa - Alyssa Milano → Finále SONC!

Prosinec 2010

Alysska Milano → Všechno nejlepší!!

19. prosince 2010 v 16:52 | PhoebeQenQa |  Alyssa Milano
Hlavní důvod,proč jsem se tu dnes ukázala,jsou narozeniny naší úžasné Alyssky Milano! :) A to bych si nemohla nechat ujít :D Takže přeju Všechno,všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví a dalších,nejen hereckých úspěchů :*
Alysska

Párty nebude....

19. prosince 2010 v 16:48 | PhoebeQenQa |  Kecám,kecám...
Ahoj,bohužel oslavu neuspořádám,vidím,že sem nikdo nechodí,ale za zlé vám to nemám,jen mě to mrzí.. Ale co se dá dělat,když je pozastaveno... Doufám,že o Vánocích se sem dostanu častěji :)

Oslava narozenin!

9. prosince 2010 v 21:38 | PhoebeQenQa |  Kecám,kecám...
Ahojky! Jak se máte? Opět se hlásím,tentokrát za jistým,pro mě důležitým,účelem :D Začnu od začátku ... Takže v Tipovačce byla správná odpověď b) obchodka ,kam se doufám dostanu :) Diplomy vám udělám asi o víkendu :) Za druhé,zítra jsem celý den pryč,takže to,co jsem chtěla bohužel tento víkend nestihnu :(... a za třetí a nejdůležitější :D ,ve středu konečně slavím svoje 15tiny! :D Takže jsem si říkala,že bych vám sem mohla spořádat alespoň takovou "minipárty", i když je stále pozastaveno... Původně jsem ji chtěla udělat už tuto sobotu,ale to bohužel nestihnu... Takže bych ji nechala na tu středu... Potřebuju ale vědět,jestli alespoň někdo příjde,jestli to má cenu.... Kvůli pozastavení sem opravdu skoro nikdo nechodí,čemuž se nedivím,ale snad by jste mohli udělat výjimku :D Potřebovala bych to vědět do úterý,kdyby většině nevyhovovala středa,můžu to ještě přehodit na příští sobotu :D Noto by snad pro dnešek stačilo,už budu muset jít :D Tak se mějte a doufám,že se tu zastavíte ;)