Tento blog čerpá ze zdrojů blogu
http://carodejkycharmed-p3.blog.cz !

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!
Hlásneš?
(Kdykoli ráda oplatím,stačí napsat :)
↓↓↓

Jennifer Aniston → 1.kolo SONC
PhoebeQenQa → Black Eyed Peas - Imma Be →  7.kolo SONS
PhoebeQenQa - Přátelé → 7.kolo SONS
PhoebeQenQa → 4.kolo SONB
PhoebeQenQa - Rose McGowan → 4.kolo SONC
PhobeQenQa - Courteney Cox → 3.kolo SONC
PhoebeQenQa - Alyssa Milano → Finále SONC!

Jennifer ... začátky...

26. dubna 2010 v 12:45 | PhoebeQenQa |  Jennifer Aniston

Přestože Jennifer Aniston (39) je jednou z nejsledovanějších hollywoodských celebrit, stále si udržuje image obyčejné holky, díky níž kdysi získala roli Rachel v seriálu Přátelé.

Když se v roce 1994 připravovala výroba seriálu Přátelé, Jennifer Aniston neměla roli Rachel ani zdaleka jistou. Byla v postavení náhradnice, takže když se natáčely záběry doprovázející znělku - ono rozjařené šplouchání šestice přátel ve fontáně - účinkovala pouze v polovině z nich. Tehdy ovšem netušila, že je momentálně v sázce celá její budoucí kariéra. Netušil to ostatně ani nikdo jiný. "Nikoho tehdy nenapadlo, že se z Přátel stane takový hit. Ale zaplaťpámbu za to," konstatuje.

Sladký život Brada a Jen

Během deseti let vysílání Přátel se Jennifer proměnila v ostře sledovanou celebritu, o což se zasloužil nejen seriál, ale především její manželství s Bradem Pittem. Publicitě se ostatně nevyhýbali - jejich svatba stála milion dolarů, padlo na ni celé pole řezaných květin a velkolepou oslavu završil ohňostroj nad Tichým oceánem. Teprve později si začala uvědomovat, že možná není dobré být permanentně v hledáčku bulvárních i nebulvárních fotografů. "Stáli jsme na piedestalu, ale byli jsme manželé jako všichni ostatní," tvrdí Jennifer. "Jednou jsme se doma v televizi dívali na pořad, nazvaný Je skvělé být Brad a Jen. Bylo to o nás, jak jedeme do Skotska a do Řecka a máme dva barevně sladěné džípy. Já jsem na některých místech, která jsme podle nich navštívili, nikdy ani nebyla, vůbec to nebyl můj život. Koukali jsme na to a říkali si: ,Jo, to musí být fakt paráda, být Brad a Jen.´"
Temnější stránky života celebrit si Jennifer naplno uvědomila až poté, co se její manžel během natáčení filmu Mr. And Mrs. Smith zamiloval do kolegyně Angeliny Jolie a spolu s Jennifer krátce nato ohlásili rozchod. Vypukl novinářský hon na opuštěnou manželku, která navíc musela skousnout nesčetné fotografie "Brangeliny" procházející se na plážích v nejrůznějších exotických končinách a chovající v náručí malého Maddoxe (ano, je to s podivem, ale před pouhými třemi a půl lety měla Angelina Jolie jen jedno jediné dítě!). Jennifer si tehdy před novináři uložila bobříka mlčení, i když to pro ní bylo takřka nesnesitelné: "Jsem ukecaný člověk. Mám potřebu se z problémů vymluvit. Nemluvit o něčem je pro mě skoro nemožné," říká.

Obyčejná holka

Skončil seriál, který z ní udělal hvězdu. Skončilo manželství, které z ní udělalo hvězdu ještě větší. Bylo to jako v nějaké společenské hře: vracíš se na startovní políčko! Jennifer začínala od nuly, i když pochopitelně měla v ruce mnohem více trumfů, než když stála na startovní čáře poprvé. Rozhodla se znovu zúročit svou image "obyčejné holky" (která ovšem vypadá podstatně lépe než většina skutečných obyčejných holek). Z filmů, které v následujících letech natočila, byly nejlepší ty, ve kterých si zahrála role vzdáleně příbuzné seriálové Rachel: normální holku vyzbrojenou pro život suchým humorem. Ve filmu Hodná holka si zahrála pokladní ze samoobsluhy, která svou nespokojenost v životě řeší románkem s mladým loserem, v hořké komedii Zbožňuju prachy hrála uklízečku s bohatými kamarády. "Tyhle role mám ráda," říká. "Jsou jako ze života. Lidi si mohou říct - přesně s takovým klukem jsem chodila, nebo tohle je celá moje máma."
Kdoví proč ji pronásleduje fáma, že její filmy nevydělávají. A fakt je, že thriller Hra s nevěrou (ve kterém si Jennifer poněkud pomýleně zahrála intrikánskou femme fatale) a romantická komedi Co je šeptem… si u pokladen opravdu nevedly moc slavně. Ale ve skutečnosti je Jennifer - která bere za film na hollywoodské poměry celkem skromných 8 milionů - nejvýdělečnější americkou herečkou: podle žebříčku časopisu Forbes se producentům za každý dolar, který do ní investují, vrátí celých 17 dolarů (na snímku v právě natáčeném filmu - romantické komedii, kde hraje s Owenem Wilsonem).

Všechno je skandál

V posledních letech se z ní ovšem, přinejmenším pokud jde o bulvární novináře, stala poněkud tvrdší hráčka než v minulosti. Poučila se: "Dřív jsem se daleko víc starala o to, co si kdo o mně myslí nebo říká nebo píše. Ale potom, co se celý můj život ocitl pod mikroskopem, se to změnilo." Vztah k médiím se ostatně stal také hlavním důvodem její roztržky s jejím nynějším přítelem, zpěvákem Johnem Mayerem, s nímž se během letošního roku několikrát rozcházela a znovu dávala dohromady. Už když spolu začali chodit, John to v dubnu vykecal celému světu v naivní snaze novináře uchlácholit: "Poslyšte, není to žádný skandál, není to žádné velké téma, není to žádný problém a nepotřebuje to váš každodenní dohled." (Jenže každý, kdo zná mentalitu papparazziů, by mu už tehdy vysvětlil, že všechno, co se týká Jennifer Aniston, je skandál a velké téma a problém a rozhodně se to neobejde bez každodenního dohledu bulváru.) A když se potom v srpnu načas rozešli, John to opět bezelstně zveřejnil, tentokrát na internetu: "Nechci plýtvat časem toho druhého, když vím, že náš vztah není v pořádku," napsal na svých webových stránkách. Nyní jsou tedy John a Jen opět spolu. Ale vlastně je to jedno. Protože ať se mezi nimi stane cokoliv, Jennifer Aniston zůstane především univerzální kamarádkou, která, i když se pohybuje v nejvyšších patrech Hollywoodu, bude vždycky tak trochu jednou obyčejnou holkou....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama