Tento blog čerpá ze zdrojů blogu
http://carodejkycharmed-p3.blog.cz !

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!
Hlásneš?
(Kdykoli ráda oplatím,stačí napsat :)
↓↓↓

Jennifer Aniston → 1.kolo SONC
PhoebeQenQa → Black Eyed Peas - Imma Be →  7.kolo SONS
PhoebeQenQa - Přátelé → 7.kolo SONS
PhoebeQenQa → 4.kolo SONB
PhoebeQenQa - Rose McGowan → 4.kolo SONC
PhobeQenQa - Courteney Cox → 3.kolo SONC
PhoebeQenQa - Alyssa Milano → Finále SONC!

Jennifer Aniston? Trpí technofobií

26. dubna 2010 v 12:00 | PhoebeQenQa |  Jennifer AnistonHerečka Jennifer Aniston přiznala, že trpí tzv. technofobií, má prostě hrůzu ze všech technologických novinek. Sotva si zvládne prohlédnout emaily a nemůže si ani koupit nový mobil!
Na mobil či auto je ještě schopná si zvyknout, horší už je počítač, ale naprostou noční můrou by pro ni byl pobyt ve strojovně jakékoli továrny.

"Já jsem opravdu naprostý počítačový analfabet. Když vidím lidi přilepené k jejich mobilu zacházející s nimi, jako když holka pracuje s fénem, jsem ohromená. Lidé mi posílají nějaké klipy z YouTube, ale nikdy jsem si je neprohlédla... Jsem spokojená s tím, že si umím akorát vyzvednout emaily," přiznala Aniston pro New York Times.

Devětatřicetiletá herečka však věří, že přílišná závislost na technologiích nepřináší nikomu nic dobrého a že ona se rozhodně nikdy nestane jednou z fiktivních duší sociální sítě Facebook.

"To není nic pro mě. Já bych se tam moc otevírala. Nechci ale vypadat tak, že jsem úplně nevinná, dívala jsem se na ty věci, samozřejmě. Ale je to takové nechutné. Kdybych se na to podívala, vzalo by mě to. Je to jako tanec s ďáblem," míní Jennifer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama