Tento blog čerpá ze zdrojů blogu
http://carodejkycharmed-p3.blog.cz !

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!!!
Hlásneš?
(Kdykoli ráda oplatím,stačí napsat :)
↓↓↓

Jennifer Aniston → 1.kolo SONC
PhoebeQenQa → Black Eyed Peas - Imma Be →  7.kolo SONS
PhoebeQenQa - Přátelé → 7.kolo SONS
PhoebeQenQa → 4.kolo SONB
PhoebeQenQa - Rose McGowan → 4.kolo SONC
PhobeQenQa - Courteney Cox → 3.kolo SONC
PhoebeQenQa - Alyssa Milano → Finále SONC!

Duben 2010

Pro dnešek končím :(

30. dubna 2010 v 22:43 | PhoebeQenQa |  Kecám,kecám...
Ach jo tak pro dnešek končím :( Přidala sem něco o Holly,zítra (pokud se sem dostanu) přidám asi Shannen nebo Alyssku... No jinak dneska mám náladu totálně pod bodem mrazu:(:(:(:(
Dneska je to v pr***i!!! :( Původně sem plánovala pořádnou kalbu na čarodkách a teď???
NIKAM! NIC! :( Nechápu proč se musí všechno pos**t na poslední chvilu :(:( Už na nic nemám
náladu,jdu :( Mějte se a doufám,že jste si večer a noc užili mnohem líp než já :(:(:(

Photoshoot 0.3 Holly M.Combs

30. dubna 2010 v 21:13 | PhoebeQenQa |  Holly Marie Combs

Photoshoot Holly v zeleném...Sluší ne?


http://www.hollymcombs.com/exclusive/newpic1.jpg

http://www.hollymcombs.com/exclusive/newpic3.jpg

Obrázok “http://www.hollymcombs.com/exclusive/newpic5.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

http://www.hollymcombs.com/Exclusive2/image7.jpg

Holly M.Combs na letišti /Vancouver/

30. dubna 2010 v 21:10 | PhoebeQenQa |  Holly Marie Combs

Holly točila ve Vancouveru seriál Mistresses a paparazzi ji zastihli na letišti, když se vracela domů k manželovi a synkům. Ve zmiňovaném seriálu Mistresses bude mít Holly Marie Combs hlavní roli se natáčí v Americe, ve Francii, na Filipínách a na Kubě....


Holly Marie Combs od A do Z

30. dubna 2010 v 18:35 | PhoebeQenQa |  Holly Marie Combs

A:
B: briliantní
C: citlivá, cool
Č: čilá
D: dobrá
E: energická, elegantní
F:
G: geniální
H: hodná
CH: chytrá, charismatická
I: inteligentní
J: jistá
K: krásná, kvalitní
L: laskavá
M: milá
N: normální
O: obětavá
P: příjemná, přiatžlivá, přírodní
Q:
R: rozkvetlá, rozmarná, romantická
S: sympatická
Š: šťastná
T: těhotná
U: umíněná
V: výborná, výmečná
X:
Y:
Z: zdravá
Ž: živáHolly M.Combs Autogramy

30. dubna 2010 v 15:20 | PhoebeQenQa |  Holly Marie Combs


Piper a Leo ... Navěky svoji :)

29. dubna 2010 v 17:56 | PhoebeQenQa |  Piper Halliwell
Svatba Piper a Leo .... Konala se sice vícekrát,ale byla nádherná,stejně jako Piper a Leo :)


Matt LeBlanc ... Konec Joeyho kariéry? :(

29. dubna 2010 v 17:44 | PhoebeQenQa |  Matt LeBlanc


Matt LeBlanc: Těžký život bez Přátel!
V sitcomu Přátelé zazářil Matt LeBlanc (41) jako sympatický sukničkář Joey Tribiani. Od té doby to s ním jde ale s kopce - před kamerou i v soukromí.


Když v roce 2004 skončil seriál Přátelé, šestice protagonistů se rozešla každý jiným směrem. Většina z nich se s větším či menším úspěchem pokusila nastartovat filmovou kariéru (ovšem jediná, které se to alespoň částečně podařilo, Jennifer Aniston, za to přinejmenším zčásti vděčí své popularitě, nadopované zkrachovalým manželstvím s Bradem Pittem).
Matt LeBlanc na to šel úplně jinak. Svého hrdiny, vtipálka a sukničkáře Joeyho, se nechtěl vzdát. A tak Joeyho život pokračoval v novém sitcomu Joey, který věčně začínajícho herce sledoval, jak se stěhuje k sestře do Los Angeles a snaží se uchytit v Hollywoodu. "Měli jsme ze začátku nějaké potíže, nové postavy musely tak trochu hledat samy sebe, ale určitě děláme pokroky. Velmi usilovně pracujeme na tom, aby seriál byl co nejlepší," ošíval se Matt LeBlanc po odvysílání několika epizod, když se ukázalo, že Joey je pouze slabým odvarem superúspěšných Přátel. Joey ovšem Přátelům nesahal ani po kotníky nejen co do kvality, ale také co do sledovanosti. A místo aby se to lepšilo, bylo to čím dál tím horší. Takže v roce 2006 se televizní producenti rozhodli nový seriál odpískat.
"Mojí oblíbenou činností je nedělat nic," říká Matt LeBlanc - a může si jen gratulovat, protože k tomu má od té doby, co zkrachoval sitcom Joey, opravdu dost příležitostí. "Baví mě být s rodinou a s kamarády, jezdit na motorce. Život je moc krátký na to, aby se člověk stresoval kvůli kariéře." Jenže ani v soukromí neprožívá známý pohodář zrovna růžové časy. Manželství s modelkou Melissou McKnight začalo jít s kopce už v roce 2005, kdy se jí Joey veřejně omluvil za to, že během dovolené v Britské Kolumbii měl "nevhodný kontakt" s místní striptérkou. Nebylo to nic platné. Na Nový rok následujícího roku dvojice oznámila rozchod a o pár měsíců později už byli rozvedeni.
A co dělá sympaťák Joey teď? Těžko říct, už nějaký čas je totiž mimo pozornost bulvárních i seriózních novinářů. Ještě štěstí, že nám zbyla vzpomínka na jeho tvůrčí zlaté časy v podobě desítek epizod legendárních Přátel.

Hotel pro psy

29. dubna 2010 v 17:38 | PhoebeQenQa


Originální název: Hotel for Dogs
Rok výroby: 2009

Popis filmu

Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Dlouho ne, což si sourozenci Andi (Emma Roberts) a Bruce (Jake T. Austin)  moc dobře uvědomují. Problém je o to aktuálnější, že se tihle sirotci dostali do spárů pěstounů, kteří zvířata přímo nenávidí. Výchozí situace pro filmovou adaptaci slavné stejnojmenné knížky nemohla být vyhrocenější.

Každodenní ilegální uspokojování základních potřeb jejich chlupatého přítele Pátka vystřídá mnohem ambicióznější plán, na jehož počátku stojí objev zpustošeného bývalého hotelu. Andi a Bruce na něj náhodou narazí na útěku před policisty a uvnitř objeví dva Pátkovy toulavé soukmenovce. Tehdy se v jejich hlavách zrodí šílený nápad poskytnout azyl všem opuštěným psům z blízkého i širokého okolí. Andi do projektu vloží smysl pro improvizaci a organizační talent, Bruce zase své technické schopnosti, které dokážou proměnit nepotřebné harampádí v užitečné nástroje, jež dokážou obyvatele psího hotelu bavit a hlavně krmit. Na pětihvězdičkový servis naštěstí nejsou sami.

Záhy se k nim přidají tři vrstevníci, které nadšení obou mladých hoteliérů zdravě nakazí. Jenže i když film žánrově spadá do kategorie moderní dobrodružné pohádky, nelze počítat s hladkým průběhem a tečkou ve stylu "a štěkali tu šťastně až do smrti". Velká kumulace psů rozličných ras totiž zvyšuje riziko odhalení téhle originální nelegální ubytovny, a i když si to děti snaží nepřipouštět, tuší, že se to jednoho krásného dne provalí. Poprask, který vyvolá objevení téhle nelegální ubytovny městskými úředníky, je ale ještě neskutečnější než samotný provoz hotelu pro psy.

Stejně neskutečné ovšem bylo samotné natáčení, protože navzdory možnosti využít bezbolestnou cestu počítačové animace jednotlivých psů, se tvůrci rozhodli obsadit do filmu domácí mazlíčky z masa a kostí. Před začátkem natáčení probíhal tvrdý šestnáctitýdenní výcvik, který měl vybrané němé tváře proměnit v pravé filmové hvězdy. Přesto natáčení neprobíhalo úplně hladce. "Občas se nám stalo, že psi úplně vypadli z role, což obzvlášť zamrzelo, když jsme byli sami se sebou spokojení.

V takovou chvíli jsme si museli připomínat, že to jsou "jenom" němé tváře," říká Emma Roberts, která je neteří slavné Julie a poděděný talent rozhodně nezapře. Producentem filmu je úspěšný komediální režisér Ivan Reitman, který za hlavní přednost Hotelu pro psy považuje to, že dokáže zároveň rozesmát i rozplakat. "To umí jen dobré filmy," říká Reitman.

Chandler neví, kdy přestat s Falloutem

29. dubna 2010 v 17:13 | PhoebeQenQa |  Matthew Perry


Herec Matthew Perry ze seriálu Přátelé
Představitel postavy Chandlera Binga z kultovního seriálu Přátelé, Matthew Perry, na sebe v populární americké talk show The View prásknul, že se natolik věnoval intenzivnímu hraní Falloutu 3 na Xboxu 360, že kvůli tomu musel vyhledat lékařskou pomoc.
Konkrétně si vlivem nepřetržitého hraní natolik opotřeboval svaly a šlachy, že mu do rozbolavěných rukou doktor musel píchnout několik injekcí.
Ve srovnání s jinými aktivitami a obzvlášť se sportem, se obvykle videohry jeví jako ta nejbezpečnější činnost na světě. Metthew Perry u Falloutu nebo desítky lidí, kteří ročně zemřou u hraní MMO, nám ale připomínají, že nic se nemá přehánět.

Matthew Perry ...Znovu 17

29. dubna 2010 v 17:11 | PhoebeQenQa |  Matthew Perry


První květnový týden přináší na stříbrná plátna opět zábavnou podívanou. Okouzlující dvojice Julia Roberts - Clive Owen romanticky chytračí kvůli penězům, seriálový Matthew Perry se proměňuje v idola teenagerů Zaca Efrona a nakonec se vrací ve vší slávě vesmírný Star Trek.

Ročník 1989: Mike O'Donnell je hvězda středoškolského basketbalového týmu, o kterou by se poprala každá univerzita. Zkrátka má skvělou budoucnost na dosah ruky. Jenže Mike se místo toho rozhodne všechno zahodit, aby mohl žít se svou přítelkyní Scarlet, která mu právě sdělila, že čeká dítě.


Po téměř 20 letech jsou Mikeovy slavné dny už definitivně sečteny. Manželství se Scarlet je v troskách, v práci ho minulo očekávané povýšení, jeho děti si myslí, že je 'totální zoufalec', a jediné, co mu v životě zbývá, jsou setkání s bývalým kamarádem ze střední školy Nedem, někdejším životním ztroskotancem, dnes miliardářem, který zbohatl na moderních technologiích. Mike ale dostane druhou šanci - je mu díky podivuhodné proměně opět sedmnáct. Jenže... Mike sice vypadá na 17, ale jeho usedlé oblečení a jednání třicátníka je mezi teenagery v roce 2009 spíš pro smích. Ve snaze znovu získat svá nejlepší léta, Mike málem ztratí to nejlepší, co ho v životě potkalo.

Hlavní postavu Mika hrají Zac Efron a Matthew Perry, vedle nich uvidíte v této komedii Leslie Mann, Thomase Lennona či Michelle Trachtenberg. Po českých kin přichází film Znovu 17 v anglickém znění s titulky a to dne 7. května 2009.

Courteney Cox ... Skromná,drobná kráska :)

29. dubna 2010 v 17:09 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox

Charismatická drobná kráska s havraními vlasy letos oslaví 46. narozeniny. Nepatří mezi hollywoodskou první ligu, ale vůbec jí to nevadí - nejspíš proto, že je skromná, má zdravý nadhled a hlavně nebere sama sebe příliš vážně.
Courteney Bass Cox se narodila 15. června 1964 v bohaté a vlivné jižanské rodině ve městě Birmingham v americké Alabamě. Byla čtvrté, nejmladší dítě obchodníka Richarda (1930) a Courteney (1934), její sestry se jmenují Virginia a Dottie, bratr je Richard jr. Pár let po jejím narození se rodina přestěhovala do exkluzivní čtvrti nedalekého městečka Mountain Brook, kde Courteney vyrůstala. Otec se v ní viděl, udělal pro ni první poslední, a tak byla pochopitelně v šoku, když v deseti letech zjistila, že se rodiče budou rozvádět. Richard se s novou přítelkyní odstěhoval na Floridu a děti zůstaly s matkou. Ta se za dva roky znovu vdala, tentokrát za ještě bohatšího obchodníka Huntera Copelanda (který krátce po svatbě oslavil šedesáté narozeniny). "Hunter byl fajn a máma ho měla opravdu ráda," vzpomíná Courteney. "Ten velký věkový rozdíl se nijak neprojevoval. Z předchozího manželství měl devět dětí, a tak jsem najednou žila v domě s dvanácti sourozenci. Zpočátku to bylo hodně divoké, ale zvykla jsem si. Všichni spolužáci mi záviděli, jak je u nás doma veselo." Na střední škole chodila na balet a učila se hrát na bicí, ale ani u jednoho příliš dlouho nevydržela. Potom se přihlásila na univerzitu Mount Vernon College ve Washingtonu, kde začala studovat architekturu a interiérový design. Dokončila ale jenom první ročník. O prázdninách totiž odjela do New Yorku, kde podepsala smlouvu s modelingovou agenturou Ford a do školy se už nevrátila. Nafotila několik reklam, objevila se na titulkách teenagerských časopisů jako Teen Beat nebo Young Miss a začala chodit na hodiny herectví. Před kamerou se poprvé objevila v roce 1984, kdy si zahrála v jedné epizodě seriálu As The World Turns.


Courteney Cox ...Božský Bruce...

29. dubna 2010 v 17:06 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox

Když šla na konkurz k videoklipu Bruce Springsteena Dancing in the Dark a zjistila, že stejný nápad mělo několik set dalších dívek, které se tlačily před vchodem do studia, chtěla se otočit na podpatku a odejít. "Ten den jsem ale stejně neměla nic jiného na práci, a tak jsem tam zůstala a tu šílenou frontu si vystála," říká herečka. Vyplatilo se jí to. Režisérovi Brianu De Palmovi, který klip natáčel, se líbila nejvíc a Springsteen mu jeho volbu schválil. Za směšný honorář 350 dolarů si ji hudebník v klipu vytáhne z davu fanynek a tančí s ní na pódiu. Klip měl obrovský úspěch, vysílal se řadu týdnů a dvacetileté Courteney pravděpodobně otevřel mnohé dveře, kterými musela procházet později ve své herecké kariéře. Dostala nabídku na roli v celkem vtipném seriálu Rodinná pouta (nic společného s tuzemskými televizními Rodinnými pouty) o hippie rodičích, kteří se snaží své tři děti vychovávat ve volnomyšlenkářském duchu, ale potomci se k jejich hrůze zhlédnou v konzervativních hodnotách. Courteney hrála přítelkyni nejstaršího syna Alexe (Michael J. Fox), který se stane členem Klubu mladých republikánů a jehož největším hrdinou je Ronald Reagan. Po Rodinných poutech, kde odehrála poslední dvě sezony před koncem seriálu, se objevila také v několika filmech, ale žádný z nich si nevysloužil příliš velkou pozornost kritiky ani publika. Bylo to třeba dětské fantasy Vládci vesmíru (kde hrála po boku Dolpha Lundgrena) nebo pokračování sci-fiRonalda Howarda Zámotek 2: Návrat. "Větší pozornost než hraním v těchto filmech jsem získala díky reklamě na tampony Tampax," říká s úsměvem herečka. Stala se totiž prvním člověkem, který na amerických televizních obrazovkách použil slovo "perioda" v biologickém smyslu slova.
Přes společného kamaráda se seznámila s Michaelem Keatonem, právě když dotočil (svého prvního) Batmana. "Neměla jsem žádné postranní úmysly," směje se herečka. "Chtěla jsem mu prostě jen říct, jak moc jsem obdivovala jeho film Čistý a střízlivý." Nakonec ale slovo dalo slovo a Courteney s Michaelem chodila skoro šest let! Celou tu dobu čekala, až ji požádá o ruku, ale jemu (je o třináct let starší než ona) se do toho evidentně nechtělo, a tak se s ním jedenatřicetiletá herečka rozešla. Zůstali ale dobrými přáteli. "Byl to můj nejdůležitější vztah a on je jedním z nejúžasnějších lidí, které jsem kdy poznala," svěřila se krátce po rozchodu.

Přítelkyně Monica

29. dubna 2010 v 17:05 | PhoebeQenQa |  Monica Geller

Přítelkyně Monica

Když podepisovala smlouvu na komedii Ace Ventura: Zvířecí detektiv s Jimem Carreyem, nečekala, že by zrovna tenhle film měl být populárnější než její předchozí snímky. Kupodivu ale Carreyovy škleby diváky pořád ještě bavily a Ace Ventura měl velmi slušnou návštěvnost. Opravdový úspěch, na který už tak dlouho čekala, se dostavil v roce 1994, kdy oslavila třicátiny a kdy uběhlo deset let od jejího prvního filmu. V nesmírně populárním seriálu televize NBC Přátelé měla původně hrát Rachel. "Hned po prvním přečtení scénáře mi ale bylo jasné, že ke mně by se víc hodila Monica. Tak dlouho jsem pak běhala za producentem, až jsem ho přesvědčila a on role vyměnil," říká herečka. Seriál o šestici přátel z New Yorku (další role hrají Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer a Matt LeBlanc) se vysílal deset sezon. Získal Zlaté glóby, ceny Emmy a desítky dalších prestižních cen. Courteney hrála ve všech 238 epizodách, a když se před pěti lety dotočila poslední, obrečela to. "Bylo to deset nejšťastnějších let mého života," vysvětlovala tehdy s pohnutím. "První čtyři sezony jsem se občas trochu nudila, ale pak scenáristé moji postavu maličko změnili a začala to být mnohem větší zábava. Hrát jednoho ze dvou neurotických lidí, kteří se snaží navázat vztah, ale bojí se závazků, svatby a podobných věcí, mělo v jistém smyslu terapeutické účinky. Vždyť ve skutečném životě přesně tohle prožívá tolik lidí…"


Paní Arquette

29. dubna 2010 v 17:04 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox

Paní Arquette

Mezi fanoušky Přátel patřil také režisér Wes Craven, a když hledal herečku pro roli praktické a ambiciózní televizní reportérky ve svém teenagerském hororu Vřískot, dlouho se prý nerozmýšlel a nabídl ji Courteney. Příběhů o tajemném zakukleném maniakovi, který terorizuje americké maloměsto a vraždí ("shodou okolností" ty nejhezčí) středoškolačky, byly natočeny desítky, ale tohle zpracování se přece jen něčím lišilo. Na tom, co přesně to bylo, se filmoví kritici nikdy nedokázali shodnout (jenom kvalitnějším hereckým obsazením - kromě Courteney hrála ve Vřískotu Drew Barrymore a Neve Campbell - to určitě nebylo) a obrovský úspěch filmu překvapil všechny včetně tvůrců. Vřískot vydělal přes 160 milionů dolarů, a tak se nepříliš překvapivě hned následující rok točila dvojka a o tři roky později ještě trojka, za které herečka dostala zaplaceno pět, resp. sedm milionů dolarů. Pro Courteney byl ale Vřískot důležitý kvůli něčemu úplně jinému. Při natáčení se dala dohromady se svým kolegou Davidem ze slavné herecké rodiny Arquettových. "Zpočátku jsem si říkala, že ten náš vztah nemůže dlouho vydržet, protože jsme každý úplně jiný," vypráví o svém partnerovi, který je - na rozdíl od staršího Michaela Keatona - o sedm let mladší než ona. "Ale možná právě proto se k sobě tolik hodíme," dodává herečka. "Jsem pro ni možná trochu divoký," říkal zase opatrně David, "a zasloužila by si někoho usedlejšího." Každopádně nic z toho nebylo na překážku a v létě 1999 se vzali. Na romantickou svatbu v sanfranciské historické Grace Cathedral jim přišlo popřát přes 200 hostů, samozřejmě včetně všech "Přátel". Herečka dlouho přemýšlela nad tím, jestli si má nechat své příjmení, nebo přijmout manželovo. Nakonec to vyřešila šalamounsky - začala používat obě a v titulcích svých filmů z doby po svatbě je uváděna jako Courteney Cox Arquette. Ovšem v roce 2001, kdy zemřel její otec Richard, se vrátila ke svému původnímu jménu a příjmení Arquette zase zrušila.
Po úspěšných Vřískotech hrála v příjemné komedii Proč právě já o muži, který se po sérii neštěstí zřekne víry v Boha a rozhodne se porušit všech deset přikázání (ztvárnila švagrovou hlavního hrdiny, se kterou poruší to sedmé - o cizoložství). V akčním snímku 3000 mil na útěku o vyloupení kasina v Las Vegas se objevila před kamerou společně s manželem Davidem. Za podprůměrný snímek dostala zatím největší honorář ve své kariéře, 7,5 milionu dolarů, ale jediné ocenění, které za svůj výkon dostala, byla ironická anticena Zlatá malina. Pak hrála v několika nezajímavých filmech, např. Zase bude fajn nebo Láska plná omylů. "Žádný z nich se ale ani nepřiblížil úspěchu, který měl Vřískot, a tak jsem s filmem na čas sekla a soustředila se jen na Přátele a své manželství," říká herečka.

Courteney Cox...Kam mě vítr zavane...

29. dubna 2010 v 17:02 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox


Kam mě vítr zavane...

V červnu 2004, ve stejném roce, kdy skončili Přátelé, šťastná herečka porodila dceru Coco Riley Arquette. Byla počata metodou umělého oplodnění IVF a narodila se v Los Angeles den před pátým výročím vztahu svých rodičů. Jméno Coco je kompromisem, o kterém se manželé dlouho dohadovali. Courteney pochází z amerického jihu, kde dcery dostávají jména matek či babiček, a tak ji chtěla pojmenovat prostě Courteney Cox. David je ovšem z poloviny židovského původu a tradice této víry zakazuje pojmenovávat děti podle žijících osob. Nakonec se tedy dohodli na Coco, což byla přezdívka hereččiny matky - spolužáci malé Courteney jí říkali Mama Coco. Manželé si moc přáli ještě jedno dítě a několikrát se pokoušeli o další umělé oplodnění, ale podruhé se jim to - zatím -bohužel nepodařilo.
Courteney a David společně založili produkční společnost Coquette. Většině jejich filmů se ale moc nedaří a některé jdou rovnou do videodistribuce. Celkem úspěšná byla jejich televizní reality show Mix It Up o tom, jak mohou dva lidé, kteří se spolu nastěhují do společné domácnosti a mají zcela odlišný vkus, sladit interiér bytu, aby byli oba spokojeni. "Je to můj koníček, nakonec jsem to studovala, tak mě ten projekt ohromně bavil," říká Courteney. V televizním seriálu Dirt hrála šéfredaktorku bulvárního časopisu, která se všemi prostředky snaží sehnat nějakou špínu na celebrity a zvýšit tak prodejnost. Začátkem února měl u nás premiéru její zatím poslední film, dětská fantasy Pohádky na dobrou noc. Adam Sandler v hlavní roli hraje údržbáře, který své neteři a synovci vypráví pohádky před spaním a jednoho dne překvapeně zjistí, že jejich hrdinové začnou ožívat. Pro zbytek letošního roku má Courteney naplánováno účinkování v televizním seriálu Scrubs z lékařského prostředí a pak, jak říká: "Uvidím, kam mě vítr zavane." Ke štěstí už jí prý chybí jenom vytoužené další dítě. "Stále to zkoušíme," říká herečka. "A když se to nepodaří, tak budeme určitě alespoň jedno dítě adoptovat."

Co nevíš o Courteney Cox?

29. dubna 2010 v 17:01 | PhoebeQenQa |  Rachel Green

CO MOŽNÁ NEVÍTE O COURTENEY COX
* Dceru Coco porodila den po pátém výročí vztahu s Davidem a dva dny před svými čtyřicátými narozeninami.
* Má tři psy, jmenují se Ella, Rags a Mr. McBarker. Třetí jmenovaný je kupodivu fenka.
* Její nejoblíbenější hudební kapelou jsou Foo Fighters.
* Obstojně hraje na piano a na bicí.
* Jezdí ve stříbrném Porsche Carrera.
* Značka Cargo prodává rtěnku, kterou herečka navrhovala, jmenuje se Cece by Cargo.
* V Přátelích se jmenuje Gellar a stejné (filmové) jméno měl její manžel David v komedii Nepolíbená.
* Její nejlepší kamarádkou (a kmotrou malé Coco) je Jennifer Aniston, hodně se přátelí s Laurou Dern a Ellen DeGeneres.Courteney Cox - Krize středního věku...

29. dubna 2010 v 16:53 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox


Monica z Přátel má krizi středního věku!

Představitelka Moniky ze seriálu Přátelé má se svou hrdinkou hodně společného. Jenže na rozdíl od Moniky se teď Courteney Cox (44) potýká s jedním problémem navíc: Dostihla ji krize středního věku.

Courteny Cox a David Arquette jsou nejdokonalejší pár! :)

29. dubna 2010 v 16:38 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox

Courteney Cox a David Arquette jsou nejspokojenějším párem

Bouřlivé rozchody, romantická usmiřování a vášnivá vzplanutí patří k hollywoodskému koloritu. Kdo je ale nejšťastnějším párem?

Který hvězdný pár se jeví - alespoň ´na oko´ - jako nejspokojenější a nejšťastnější? Podle návštěvníků internetového serveru Parade.com zaručeně Courteney Coxová a David Arquette. Spokojenost a vzájemná láska vyzařuje také z Jennifer Lopezové a Marka Anthonyho či Nicka Lacheye a Vanessy Minnillové. Courteney a David, kteří jsou svoji osm let a mají tříletou dceru Coco, získali od účastníků letní ankety neuvěřitelných devětapadesát procent hlasů. Pro srovnání, latinskoamerická hvězda Jennifer Lopezová se svým manželem, kterého si vzala v roce 2004, skončili na druhém místě s pouhými šestnácti procenty hlasů. Courteney a David zabodovali v žebříčku i přesto, že jejich manželství není zase tolik růžové. Třiačtyřicetiletá herečka přiznala, že si v době, když začne vztah skřípat, okamžitě sednou s partnerským poradcem a vše vyřeší k oboustranné spokojenosti. "Proto jsme spolu tak dlouho," říká Courteney ke svému vztahu s pětatřicetiletým Davidem. Pár nyní prodává svůj dům v Malibu za 33,5 milionů dolarů. Nick Lachey a televizní moderátorka Vanessa Minnillová skončili na třetím místě s devíti procenty hlasů, jen o jedno procento méně získali Tom Cruise a Katie Holmesová. Pátou příčku obsadili Heather Locklear a její exkolega z Melrose Place Jack Wagner, kteří spolu začali žít teprve v únoru. Přesto mají pět procent, tedy o dvě více, než Cameron Diaz a kouzelnický mág Criss Angel.

Courteney Cox nehoda???

29. dubna 2010 v 16:36 | PhoebeQenQa |  Courteney Cox

Americká herečka Courteney Cox, hvězda seriálu Přátelé, měla autonehodu. Došlo k ní na Havaji, kde byla zrovna na dovolené.

Courteney Cox nabourala do náklaďáku minulou sobotu odpoledne, když řídila své bílé BMW.
Herečka z bouračky naštěstí vyvázla zcela v pořádku, nic se nestalo ani řidiči druhého auta.
Cox je na Havaji na dovolené se svým manželem Davidem Arquettem a několika přáteli